IV Mini Judo Cup – nasz turniej

Czwarta edycja Mini Judo Cup już za nami. Bardzo nas cieszy, że w naszym turnieju z roku na rok startuje co raz więcej małych wojowników, a w sobotę 17 listopada było ich już 296 z 25 klubów. IV Mini Judo Cup było przeznaczone dla dzieci z roczników 2006 – 2013, gdzie najmłodsi walczyli tylko w parterze. Ich rywalizacja zawsze robi największe wrażenie na kibicach. Jesteśmy również pod mega wrażeniem z liczby dzieci, które są związane z naszym klubem i wzięły udział w rywalizacji. Mianowicie z UKS 10 Judo BydgoszczMałe Judo BydgoszczPrzedszkole Niepubliczne Radość w Bydgoszczy i Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy stawiło się ich 130 !!! Z każdego z Was jesteśmy bardzo dumni niezależnie od tego jak Wam poszło.

Dziękujemy wszystkim firmom i osobom, które wspomogły nasz turniej od strony rzeczowej i finansowej, dzięki czemu mogliśmy każdemu uczestnikowi przekazać dyplom, medal, poczęstunek, mały upominek, a dla miejsc medalowych super fajne czapki:
Czarny Rycerz
Bistro Restauracja Katarynka
Polodruk
Zieleń Miejska
VB Ubezpieczenia i Finanse
Serwis pojazdów szynowych Seluch

Wielkie podziękowania należą się również rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas na pomoc w organizacje zawodów. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili w Bydgoszczy (mino małych problemów technicznych na początku zawodów) i że odwiedzicie nas już na kolejnej PIĄTEJ już edycji zawodów Mini Judo Cup – Bydgoszcz. Do zobaczenia