Letni obóz sportowy – Sępólno Krajeńskim

Letni obóz sportowy – Sępólno Krajeńskim

Tegoroczny obóz sportowy odbył się w dniach 21 – 30 lipiec w Sępólnie Krajeńskim. Uczestniczyło w nim ponad 50 zawodników naszej sekcji 🙂 Grupa starsza, w której znalazło się 20 młodzików, juniorów młodszych i juniorów ciężko trenowała na siłowni oraz biegała długie odcinki w terenie i na bieżni. Natomiast dzieci z roczników 2006 – 2010 oprócz technicznych treningów na macie spędzała czas na świeżym powietrzu ćwicząc motorykę. Młodsi mogli również zmierzyć się ze swoimi starszymi kolegami na wspólnych zajęciach. Oczywiście obóz to nie tylko treningi 😉 Uczestnicy spędzali również czas na pływaniu kajakami i motorówką, wspinaniu się na ściankę, relaksie w saunie i jacuzzi, graniu w gry zespołowe i chłodzeniem się lodami i kąpielami w jeziorze 🙂 Odbył się również chrzest na Samuraja, na którym trzeba było udowodnić swoją odwagę. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w obozie, za nie odpuszczaniu na treningach oraz za brak problemów 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *