Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo

Dużym sukcesem sportowym zakończyły się dla nas Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które 15 września zorganizowaliśmy u nas w klubie. Zdobywając 6 medali () zajęliśmy drugie miejsce w regionie pod względem ilości zdobytych miejsc na podium zostawiając za sobą 30 klubów z całej północnej PolskiWarto dodać, że od tego roku są to również eliminacje do Mistrzostw Polski. W zawodach wystartowało prawie 150 najlepszych zawodników i zawodniczek z roczników 2003 – 2004 z 31 klubów. Nasi medaliści, którzy jednocześnie awansowali na MP Młodzików:

Dominik Zakowicz
Hubert Kluz
Julia Rosińska
Łukasz Przybylski
Mikołaj Apolinarski
Maksymilian Nowak

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy. Jednocześnie dziękujemy naszym młodszym zawodnikom, którzy pomogli przy organizacji zawodów. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Ewy i Pana Adama, dzięki którym turniej przebiegł bardzo sprawnie i bez żadnych problemów