Mistrzostwa Bydgoszczy

Kolejne Mistrzostwa Bydgoszczy dla Dzieci w judo już za nami. Czwarta edycja ściągnęła do naszego miasta 300 zawodników z kilkunastu klubów. Nasz klub reprezentowało 30 dzieci, którzy bardzo dzielnie walczyli nie ustępując swoim przeciwnikom. Choć nie wszystkie pojedynki udało się wygrać to „tanio skóry nie sprzedali” Warto dodać, że Julia Troka wygrywając 5 walk przed czasem została najlepszą zawodniczką turnieju 2007 – 2008 Oprócz Julki medale zdobyli jeszcze: Milena Marek, Antek Kruszyński, Franek Talkowski, Jakub Tomaszewski, Amelka Bagrowska, Oskar Jurczyk, Adam Kwapich, Iwan Kobyliński, Kacper Kosz, Maks Dworczak, Patrycja Burzyńska i Mikołaj Śliwiński.

Gratulijemy