Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Rybniku

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Rybniku

Emocje po Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików powoli opadają więc czas na małe podsumowanie.

Dominik Zakowicz zdobył BRĄZOWY🥉 medal w kategorii -73 kg👏 Dodajmy, że w walce półfinałowej prowadził na Wazari na 10 sekund przed końcem, ale prosty błąd i trzecia kara spowodowała, że nie znalazł się w finale

Maksymilian Nowak w bardzo mocnej kategorii -55 kg zajął 5 miejsce💪Po drodze pokonał aktualnego wówczas mistrza Polski jednakże w walce o brąz zabrakło już sił

Hubert Kluz wywalczył 7 miejsce w kategorii -42 kg👍 2 wygrane walki i 2 przegrane

Pozostali nasi zawodnicy Julia Rosińska, Mikołaj Apolinarski i Łukasz Przybylski (miesiąc przed zawodami doznał kontuzji i zabieg na palec spowodował, że przez 3 tygodnie nie mógł chodzić o trenowaniu nie wspominając) mimo dzielnej postawy nie przebrnęli do miejsc punktowanych.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy 👏👏👏 jednocześnie dziękujemy zawodnikom, rodzicom i wszystkim, którzy wspierają nasz klub. Dzięki Wam możemy się rozwijać i dbać jak najlepiej dbać o wszystkich naszych zawodników.👍🥋

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *