Otwarte Mistrzostwa Szubina

Otwarte Mistrzostwa Szubina

Tradycyjnie już sezon zakończyliśmy na X Mikołajkowych Zawodach Dzieci i Młodzików w Szubinie. Nasza prawie 50 – cio osobowa ekipa zdobyła worek medali co przełożyło się na zajęcie drużynowo 2 miejsca w rocznikach 2005 – 2009 i 1 miejsce w Młodzikach (2003 – 2004) 😆💪 Nasi zawodnicy stoczyli kilka bardzo dobrych walk, a Maks Nowak i Mikołaj Apolinarski dodadtkowo wystartowali w drugiej kategorii wagowej gdzie również zdobyli medale 😀. Podczas zawodów odbyła się mała uroczystość, na której Okręgowy Związek Judo nagrodził wszystkich medalistów Mistrzostw Polski oraz ich trenerów. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *