Same Judo Cup w Warszawie

Same Judo Cup w Warszawie

Nasi młodsi zawodnicy z roczników 2007 – 2008 mieli okazję zmierzyć się z wieloma zagranicznymi zawodnikami podczas 3 edycji SameJudo Cup3 organizowanego przez Klub SameJudo. Do Marek koło Warszawy zjechało prawie 1000 zawodników z 15 państw co sprawiło, że turniej stał na bardzo wysokim poziomie. 6 naszych zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony i wywalczyli 4 medale oraz nagrody rzeczowe:
Julia Troka
Jakub Tomaszewski
Kacper Kosz
Iwan Kobyliński
Milena Marek – 5 miejsce
Aleksander Sikorski- 7 miejsce

Warto dodać, że mimo tak dużej ilości zawodników zawody poprowadzono bardzo sprawnie i bez żadnych niespodzianek

Gratulujemy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *