Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w Poznaniu

Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w Poznaniu

Tylko jeden medal przywieźli nasi młodzicy z Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo, który odbył się 24 marca w Poznaniu. Po bardzo dobrych walkach Dominik Zakowicz zajął 1 miejsce w kategorii 73 kg nie pozostawiając złudzeń kto tego dnia jest najlepszy Punktowane, 7 miejsce zajął Łukasz Przybylski, który wygrał 2 walki i 2 przegrał. Również Borys Ojewski wywalczył 7 miejsce. Pozostali nasi zawodnicy musieli uznać wyższość swoich przeciwników w walkach eliminacyjnych: Julia Rosińska, Nikodem Stachowiak, Bartosz Tomaszewski, Mikołaj Apolinarski, Hubert Kluz i Kornel Piotrowski.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *