Egzaminy na stopnie kyu

Egzaminy na stopnie kyu
Dzisiaj odbyły się w naszym klubie egzaminy na stopnie „kyu”. Zawodnicy, którzy chcieli uzyskać awans na „wyższy pasek”, musieli zaprezentować umiejętność wykonywania wymaganych technik oraz posiadać odpowiednią ilość wygranych walk na zawodach. Bardzo nas cieszy, że wszyscy poważnie podeszli do egzaminu i mogli uzyskać promocje na wyższy stopień. Gratulujemy 😀

2 kyu – pas niebieski
Łukasz Przybylski
Dominik Zakowicz

3 kyu – pas zielony
Julia Rosińska
Nicole Czechowska
Bartosz Tomaszewski
Mikołaj Apolinarski
Nikodem Stachowiak

4 kyu – pas pomarańczowy
Jakub Duszka
Aleksander Sikorski
Mateusz Golenia
Błażej Wasilewski
Jakub Tomaszewski
Borys Ojewski
Jan Matusiak
Patryk Winiecki

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *