Informacje ogólne:

Informujemy, że jako klub spełniliśmy wszystkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia, Sanepidu, Kuratorium Oświaty oraz Polskiego Związku Judo i nie możemy już się doczekać wyjazdu 🙂 Mamy zapewnienia od właściciela ośrodka, że także dostosował miejsce naszego pobytu do obowiązujących przepisów.

Lekarstwa, które dziecko musi przyjmować prosimy zapakować w plastikowe pudełko podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka wraz z opisanym sposobem dawkowania. Całość należy  przekazać na zbiórce do pani Magdaleny Żyły. Nie przyjmujemy lekarstw w siatkach, woreczkach itp.

Udostępniliśmy także na tej stronie dodatkowe dokumenty, z którymi należy się zapoznać, podpisać i dostarczyć do końca roku szkolnego do swojego trenera.

Wyjazd: 26 czerwca (sobota) godz: 08:30, parking koło Łuczniczki

Powrót: 4 lipca godz: 13:00 – 14:00 parking koło Łuczniczki

Opiekunowie: Mateusz Kuliński, Łukasz Bielun, Aleksandra Mazur, Magdalena Żyła, Maciej Kromrych – kierownik

co należy zabrać:

• 2 maseczki
  • kask rowerowy
  • judoge
  • stroje do ćwiczeń (spodenki, koszulki)
  • dres
  • kurtka przeciwdeszczowa (ewentualnie kalosze),
  • strój kąpielowy
  • nakrycie głowy (czapka lub chusta),
  • krem z wysokim filtrem UV oraz preparaty przeciw komarom i kleszczom,
  • obuwie do biegania i gry w piłkę
  • klapki,
  • ręczniki (w tym jeden na plażę),
  • kosmetyki do higieny osobistej,
  • odzież codzienna wraz z dużym zapasem bielizny,
  • dziewczynki obowiązkowo suszarki do włosów.

Prosimy o pakowanie dziecka przy jego obecności, żeby wiedziało co jest i gdzie jest w jego torbie. Prosimy również o podpisanie rzeczy dziecka, a zwłaszcza judog, pasów i odzieży klubowej – jego imieniem i nazwiskiem.

Jeżeli dziecko nie potrafi posługiwać się pieniędzmi, przed wyjazdem należy przekazać trenerom zaklejone i opisane koperty z kieszonkowym.

Nie wolno zabierać laptopów i tabletów oraz więcej niż jednego telefonu komórkowego. Telefony będą zabrane w dniu przyjazdu i wydawane raz dziennie na 30 – 40 minut.

Zakaz spożywania i kupowania słodkich napoi gazowanych, chipsów i innych „słodkości”. Prosimy również żeby dzieci nie zabierały tych produktów z domu.

Co nas czeka w trakcie obozu

– codzienne zajęcia sportowe

– zajęcia z psychologiem sportu

– gry integracyjne