📣Takie weekendy to my uwielbiamy😊

Na Międzynarodowym Turnieju Nadzei Olimpijskich – Puchar Polski Dzieci, organizowanym oficjalnie przez Polski Związek Judo wywalczyliśmy 4️⃣ medale😃

W grupie wiekowej u14 dziewcząt (2009 – 2010) po raz kolejny nie do zatrzymania okazała się Milena Marek, która wygrała wszystkie cztery walki w bardzo efektowny sposób i zajęła oczywiście 🥇miejsce💪

Również z bardzo dobrej strony pokazała się Nikola Nowicka, pokonując trzy rywalki i przegrywając 1 walkę zajęła ostatecznie 🥈miejsce💪

Patrycja Burzyńska i Wiktoria Le Khac po dobrym początku i wygraniu swoich walk nie przeszły do walk o medale i zajęły 7️⃣ miejsca👍

Oskar Jurczyk przegrał walkę o medal i zajął 5️⃣miejsce👍

Chłopacy z kategorii U12 (2011) również wywalczyli medale😁 Szymon Miszewski okazał się najlepszy w swojej wadze, prowadząc każdą walkę w bardzo szaleńczym tempie🥇😅 Michał Lamkiewicz doszedł do walki o brąz i w efektowny sposób ja wygrał🥉💪Wiktor Gruszczyński nie powtórzył wyczynu kolegi i stanął tuż za podium na 5️⃣ miejscu👍

Pozostali nasi zawodnicy: Nikodem Malej, Błażej Barański, Maksymilian Guziwelakis Tymoteusz Szafran nie przebrnęli rund eliminacyjnych, ale wyciągnęli sporo nauki😉

Wszystkim należą się wielkie brawa👏👏👏

Nasi zawodnicy to w większości uczniowie klas sportowych o profilu judo w Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy⛩️