📣Co to był za weekend📣

Rewelacyjnie spisali się nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek, które odbywały się w tym roku w Kielcach💪😁osiągnęli niesamowity sukces, a my jesteśmy z nich bardzo dumni🦸‍♂️🦸‍♀️

Jechaliśmy licząc po cichu na miejsca medalowe i intuicja nas nie zawiodła😊

💪Julia Troka w pierwszej rundzie trafiła na główną faworytkę całej kategorii (ostatecznie złotej medalistki) i niestety jej uległa. Bojowe nastawienie sprawiło, że pokonała kolejne dwie rywalki w repasażach i stanęła do walki o brązowy medal🙈 Bardzo wyrównany pojedynek zakończył się w dogrywce po pięknej akcji naszej Julki. Tym samym stanęła na podium zajmując 3️⃣ miejsce🥉

💪Michalina Miszewska rozpoczęła również od przegranej walki z późniejszą finalistką dając pokaz charakteru tocząc 9 minutowy bój z dogrywką (walka trwa 3 minuty)🤯 Następne dwie walki wygrała przez piękne Ippony i również stanęła do walki o medal. Bardziej doświadczona przeciwniczka nie dała się zaskoczyć i Michalina zajęła ostatecznie 5️⃣ miejsce, tuż za podium👍

💪Kacper Kosz startował w bardzo licznej kategorii gdzie miał aż 40 przeciwników😅 Pierwsze trzy walki wygrał w pięknym stylu przed czasem. W rywalizacji o półfinał przegrał po dogrywce, ale było 🤏 od wygranej. W repasażu popełnił mały błąd na początku walki i wpadł w trzymanie. Starczyło to do zajęcia9️⃣ miejsca, ale charakter i nastawienie do walki napawa nas optymizmem👏

✅️Umiejętności i styl prowadzenia walk przez naszych zawodników pokazuje, że praca jaką wykonali przyniosła zamieżone efekty😊 Kosztowało to nakładu sił i poświęcenia bardzo dużo swojego czasu, ale emocje które nam towarzyszyły i wynik wynagrodziły całe ciężkie przygotowania. Trzeba pamiętać, że oprócz codziennych treningów były to także wyjazdy na sparingi do innych miast i województw, campy, obozy zimowe i letnie😲

🙇‍♂️Chcielibyśmy podziękować naszym pozostałym zawodnikom, którzy trenowali z naszymi młodzikami, wspólnie przygotowując się do zawodów

🙇‍♂️Osobne podziękowania kierujemy do trenera Krzysztof Żurawski za wspomaganie nas wskazówkami, radami i wspólnymi treningami🤝🤝🤝

Nasi zawodnicy to absolwenci klas sportowych o profilu judo w Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy