📣BYDGOSKA LIGA JUDO📣

Od drugiego turnieju naszej ligi minęło już parę dni☺, więc śpieszymy się z krótkim podsumowaniem😁

Tym razem uczestnicy zmierzyli się z torem przeszkód oraz w rywalizacji Sumo🤼‍♂️ (walkę wygrywała osoba, która zdobyła dwa punkty. Punkt zdobywało się za wypchnięcie z pola walki lub spowodowanie upadku, ale bez użycia rzutów).

Zawodnicy jak zawsze podeszli do rywalizacji bardzo skoncentrowani i z chęcią wygrania💪, a rodzice mogli śledzić ich zmagania na żywo z trybun 🥰Pełne wyniki i klasyfikacje generalne znajdują się na naszej stronie internetowej 👉www.malejudo.pl/liga-judo🥷

Dziękujemy za udział i do zobaczenia na piątego czerwca (niedziela) na trzecim, decydującym turnieju Bydgoskiej Ligi Judo👋

Partnerem zawodów jest:

Stomatologia PERIO-DENS

Kowalczyk Okna i drzwi