Bydgoska Liga Judo🥷

Po trzech turniej zakończyliśmy rywalizację w Bydgoskiej Lidze Judo🥋Były to bardzo emocjonujące zawody, podczas których dzieci wykazywały się ogromną wolą zwycięzcą, ale zawsze w przyjaznej atmosferze👍Najfajnejsze jest to, że mimo rywalizacje wzajemnie się dopingowały i gratulowały uzyskanych miejsc👏👏👏W tym roku dołączyły do nas również pozostałe kluby z Bydgoszczy JUDO – KU AZS UKW Bydgoszcz, Judo Bydgoszcz BKS, Akademia Sportu „Tora” Bydgoszcz i oczywiscie nasz UKS 10 Judo Bydgoszcz🤝 Dzięki temu zawodnicy mogli się integrować się międzyklubowo, a też poziom sportowy był wyższy. Dzięki🤩 Mamy nadzieję, że za rok także będziemy mogli się spotkać😊

Bardzo byśmy chcieli podziękować Stomatologia PERIO-DENS oraz Kowalczyk Okna i drzwi za wsparcie naszej Ligi🤝🔝Dzięki temu mogliśmy wręczyć najlepszym zawodnikom fajne nagrody, medale, dyplomy oraz upominki dla startujących😁🏫Podziękowania także dla Dyrekcji Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy Pani Aleksandrze Kuś za możliwość prowadzenia zawodów w hali gimnastycznej🤝📣📣

Teraz najważniejsze…wyniki końcowe🥋

✅Rocznik 2012 – 2013

➡️Najsprawniejszy Ninja w Mieście 🏆 Riccardo Mele

➡️Walki🥇Filip Grochowski🥈Wojciech Krzywański 🥉Franciszek Serocki🥇Julia Redyk🥈Elena Salomońska🥉Maria Kurek

➡️Tor przeszkód 🥇Alan Babiński🥈Dorian Olejniczak🥉Riccardo Mele

✅️Rocznik 2014 – 2015

➡️Najsprawniejszy Ninja w Mieście🏆Mikołaj Rosenkiewicz

➡️Walki🥇Marcel Czysz🥈Emil Ratajczak🥉Mikołaj Rosenkiewicz 🥇Zlata Bahinska🥈Róża Serocka🥉Sabina Grzywacz

➡️Tor przeszkód🥇Mikołaj Kuliński 🥇Mikołaj Rosenkiewicz 🥉Zofia Jarzemska

✅️Rocznik 2016 – 2017

➡️Najsprawniejszy Ninja w Mieście 🏆Aleksander Kapeliński

➡️Walki🥇Aleksander Kapeliński 🥈Kacper Wiśniewski🥉Mikołaj Wiśniewski 🥇Blanka Barańska🥈Kornelia Mazurkiewicz

➡️Tor przeszkód🥇Jan Karmowski🥈Mikołaj Wiśniewski 🥉Aleksander Kapeliński

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim, medalistom, a także każdemu kto wziął udział w naszej Bydgoskiej Lidze Judo👍💪👏👏👏