Pierwsza edycja Bydgoskiej Ligi Judo dobiegła końca 🙃 Bardzo nas cieszy, że postanowiło w niej wystartować ponad 50 naszych młodych i zdolnych zawodników. Dla zdecydowanej większości był to debiut w rywalizacji sportowej i mamy nadzieję, że dzięki przyjacielskiej atmosferze, będzie to miłe wspomnienie na długie lata👊

Cała Liga odbyła się na trzech turniejach, podczas których dzieci rywalizowały w torze przeszkód oraz jednej formie walki: w parterze, Sumo, walki judo👈 Za każdym razem uczestnicy otrzymywali punkty za zajęte miejsce i dzięki temu mogliśmy na końcu nagrodzić 3 najlepszych zawodników w każdej konkurencji oraz w klasyfikacji generalnej🥇🥈🥉Wyniki są następujące

:✅rocznik 2013 – 2014

🏆Piotr Burysz – klasyfikacja generalna👉

tor przeszkód:🥇Jerzy Górski🥈Krzysztof Olszewski🥉Piotr Burysz

👉zabawowe formy walki:🥇Wojciech Krzywański🥈Piotr Burysz🥉Wojciech Lijewski

✅rocznik 2011 – 2012

🏆Ksawery Orlikowski – klasyfikacja generalna

👉tor przeszkód🥇Szymon Miszewski🥈Maksym Dmytriev🥉Ksawery Orlikowski

👉zabawowe formy walki🥇Ksawery Orlikowski🥈Maksym Dmytriev🥉Julia Redyk

Dzięki temu, że nawiązaliśmy współpracę z Velomania Rowery Fordońska – sklep i serwis rowerowy, każdy z uczestników wziął udział w losowaniu gadżetów rowerowych: bidonów i super odrzutowego kasku rowerowego😮 Mamy nadzieję, że na tym turnieju nasza współpraca się nie zakończy😉

Dziękuję wszystkim za udział i gratulujemy wszystkim postawy podczas zawodów👏👏👏 Jesteśmy pod wielkim wrażeniem postawy i zaangażowania naszych Ninja🥷😁