Tym razem uczestnicy zmierzyli się z torem przeszkód oraz w rywalizacji Sumo🤼‍♂️ (walkę wygrywała osoba, która zdobyła dwa punkty. Punkt zdobywało się za wypchnięcie z pola walki lub spowodowanie upadku, ale bez użycia rzutów). Zawodnicy jak zawsze podeszli do rywalizacji bardzo skoncentrowani i z chęcią wygrania💪, a rodzice mogli śledzić ich zmagania na żywo przed ekranami swoich komputerów lub telefonów🎥📺

Wyniki 2011 – 2012:

Tor przeszkód:🥇Maksym Dmytriev🥈Ksawery Orlikowski🥉Szymon Miszewski4. Katarzyna Gajownik5. Błażej Barański

Walki:🥇Ksawery Orlikowski🥈Julia Redyk🥉Maksym Dmytriev🥉Szymon Miszewski5. Katarzyna Gajownik5.Olgierd JastrząbWyniki

2013 – 2014:

Tor przeszkód:🥇Jerzy Górski🥈Piotr Burysz🥉Wojciech Krzywański4. Kalina Legawiec5. Wojciech Lijewski

Walki:🥇Wojciech Krzywański🥈Piotr Burysz🥉Krzysztof Olszewski🥉Wojciech Lijewski5. Kalina Legawiec5. Julia Pliszka

Dziękujemy za udział i do zobaczenia na początku czerwca na trzecim, decydującym turnieju Bydgoskiej Ligi Judo👋Partnerem zawodów jest:Velomania Rowery Fordońska – sklep i serwis rowerowyUKS 10 Judo Bydgoszcz