Pierwszy dzień Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w Poznaniu już za nami. Bardzo dobrze poradzili sobie w nim nasi zawodnicy. W bardzo mocno obsadzonym turnieju, gdzie przez 2 dni przewinie się ponad 1000 zawodników z całej Polski i zagranicy, zdobyliśmy 8 medali 🏅🥋💪👍 i kilka miejsc punktowanych. Kilka fajnych walk i efektywnych akcji napawa optymizmem na kolejne miesiące startów😁 Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy, a jutro startują młodzicy w Pucharze Polski 👏

Milena Marek 🥇
Patrycja Burzyńska 🥇
Jakub Duszka 🥇
Franciszek Talkowski🥈
Julia Troka 🥉 (walczyła w starszej kategorii wiekowej)
Iwan Kobyliński 🥉
Oleksi Martynyshyn 🥉
Antoni Kruszyński 🥉
Jakub Tomaszewski 5 miejsce (walczył w starszej kategorii wiekowej)
Michalina Miszewska 5 miejsce
Marcel Malicki 5 miejsce
Emilka Łuszpińska 5 miejsce

Udział wzięli:
Oliwier Bania, Mateusz Golenia, Aleksander Sikorski, Błażej Wasilewski, Konrad Kłosowicz, Nicolas Witkowski, Jakub Markiel, Patryk Winiecki