Co to była za klasa😎 W trakcie 3 lat spędzonych w gimnazjum uczniowie „3d gim” o profilu judo, zdobyli 9 medali Mistrzostw Polski❗❗❗i 14 medali Pucharów Polski😲 oraz wiele miejsc na podium podczas Mistrzostw Regionu czy Województwa. Startowali na wielu zawodach w całym kraju i za granicą łącznie z Pucharem Europy.
Dziękujemy Wam za pracę włożoną na treningach i osiągnięte wyniki👏👏👏 Wiemy, że to nie koniec Waszej przygody z judo więc to nie jest pożegnanie tylko zakończenie pewnego okresu😉 Odpocznijcie i widzimy się już nie długo.

Marta Twardowska (Sekcja Judo MKS Juvenia & KS Gwardia Wrocław)
Mistrzostwa Polski: 🥇🥇🥇🥈🥈🥉
Puchar Polski: 🥇🥇🥉🥉🥉🥉

Dominik Zakowicz:
MP: 🥉🥉
PP: 🥈🥉

Łukasz Przybylski:
MP: 🥉
PP: 🥈🥉🥉🥉

Julia Rosińska:
MP: 🥉
PP: 🥈🥈

Hubert Kluz:
uczestnik MP i PP. Wielokrotny medalista mistrzostw regionu i województwa.

Jan Matusiak, Borys Ojewski, Borys Pieńkowski, Adrianna Czyżewska