Od kategorii Dzieci rozpoczęliśmy trzydniowy udział w Judo Baltic Cup😅

Ten jeden z największych turniejów w Polsce charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem sportowym🔝 Czternastka naszych dzielnych wojowników poradziła sobie w Gdynii w bardzo dobrym stylu i wywalczyli 4️⃣ medale oraz kilka miejsc punktowanych😁 Dodatkowo zajęliśmy 8️⃣ miejsce w klasyfikacji medalowej (na 56 sklasyfikowanych klubów), a dziewczynki okazały się najlepsze😃🏆

Wyniki:

🥇Julia Redyk

🥇Sophia Dolhykh

🥉Kalina Legawiec

🥉Maksym Dmytriev

🖐Marianna Sroka

🖐Lena Ziółkowska

🖐Leon Rudy

Gratulacje👏👏👏

Dziękujemy za wspieranie naszego klubu😘

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

Centrum Medyczne KERmed

Stomatologia PERIO-DENS

Kolbud – bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe

Małe Judo Bydgoszcz

bydgoszcz.pl

Kujawsko-Pomorskie

Ministerstwo Sportu i Turystyki