🇵🇱Świeto Niepodległości po raz kolejny spędzamy na Memoriał Judo im. Jigoro Kano w Poznaniu💪

Ten międzynarodowy turniej, organizowany przez PGE Akademia Judo przyciągnął w tym roku ponad 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zawodników z kilku krajów😮 Mimo, że poziom sportowy był bardzo wysoki, a zawodnicy mocni to nasi zawodnicy uzyskali świetny wynik zdobywając 4️⃣ medale w rocznikach 2007 – 2009😁

Niepokonane tego dnia okazały się Julia Troka i Milena Marek (w finale pokonała przecuwniczkę z Litwy przez efektowny rzut)🥇🥇 Nikola Nowicka przegrała w półfinale, zajmując 🥉miejsce, a Milena Miszewska po zmianie kategori wagowej zajęła również 🥉 miejsce👏

Kacper Kosz zadebiutował w Kategorii Juniorów Młodszego zajmując 7️⃣miejsce👏

Dla Patrycji Burzyńskiej i Wiktori Le Khac, przeciwniczki okazały się nieco za mocne i nie przeszły eliminacji, ale pokazały dużą wolę walki👏