🇧🇬Wracamy z Bułgarii z pierwszych Mistrzostw Europy z udziałem naszego zawodnika

Julia Troka w pierwszej rundzie stoczyła ciężką walkę z francuzką🇲🇫, która w turnieju była rozstawiona. Pojedynek zakończył się dopiero w dogrywce po kontrze na technikę Julki i niestety zakończyło to udział w turnieju.

Mimo, że sam start w zawodach tej rangi jest wielkim osiągnięciem to przy tak ambitnym podejściu zostaje mały niedosyt😌Teraz krótka przerwa na odpoczynek i praca zaczyna się od nowa😁

🇵🇱Bardzo się także cieszymy, że jesteśmy częścią drużyny, która osiągnęła historyczny wynik dla młodzieżowego Judo w Polsce. Zawodnicy zdobyli 4 medale🥇🥇🥈🥈 indywidualnie, wygrali klasyfikację medalową🔝, a w turnieju drużynowym sięgnęli po brązowy medal🥉Trenerzy Kadry Tomasz Jopek i Mariusz Rowicki wykonali kawał świetnej roboty👏 wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy🫶

🤝W drodze po marzenia wspierają nas

Centrum Medyczne KERmed

Kolbud – bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe

Kujawsko – Pomorski Związek Judo

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

Małe Judo Bydgoszcz

Stomatologia PERIO-DENS

Physioclinic – Fizjoterapia Ortopedyczna

bydgoszcz.pl

Kujawsko-Pomorskie

Polski Związek Judo

Ministerstwo Sportu i Turystyki