Mistrzostwa Polski Kadetów zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem🔝

Nasze wojowniczki wywalczyły w świetnym stylu dwa medale💪

🥈Michalina Miszewska była rozstawiona w turnieju i w błyskawicznym tempie awansowała do finału kategori -48 kg, gdzie musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej zawodniczce z Warszawy. Pokazała charakter do walki i że należy do czołowych zawodniczek w Polsce

🥉Julia Troka, również była rozstawiona w turnieju i po awansie do półfinału przegrała niestety z późniejszą zwyciężczynią kategori +70 kg. Całą sportową złość wyładowała w walce o brązowy medal, wygrywając w pewny sposób i zdobywając medal. Przy okazji podziękowania dla Centrum intensywnej rehabilitacji Neuron Bydgoszcz za postawnie Julki „na nogi” po urazie barku🫶

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem postawy dziewczyn😁Po ogromie pracy i wyrzeczeń włożonych w przygotowaniach, zdobyte medale są jak najbardziej zasłużone🔝

Julia jest absolwentką klasy sportowej o profilu judo w Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy, a Michalina zaczynała przygodę w Małe Judo Bydgoszcz😀

Szkolenie współfinansowane przez:

bydgoszcz.pl

Kujawsko-Pomorskie

Ministerstwo Sportu i Turystyki

#jestmoc#sukces#judobydgoszcz#sport#pasja#mistrzostwapolski#medal#najlepsi#Bydgoszcz#spelniamymarzenia