Dzień dobry,
już 11 marca rusza przyjmowanie wniosków do czwartej klasy o profilu judo w Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy. Jest to idealne połączenie bycia uczniem w jednej z najbardziej renomowanych szkół oraz trenowanie olimpijskiej dyscypliny sportu.

Zalety klasy sportowej:
✅przedmioty i program jak w klasach ogólnych
✅ dodatkowo 3 treningi judo i ogólnorozwoju w planie lekcji
✅dwóch trenerów na każdym treningu
✅mała klasa 20 – 24 uczniów to lepsze warunki do nauki. Uczniowie klas sportowych zdają egzaminy 8 klasy o wiele lepiej niż w klasach ogólnych
✅ćwiczenia dostosowane do poziomu umiejętności
✅dofinansowanie do szkolenia
✅udział w obozach sportowych, półkoloniach i zawodach
✅spotkania z psychologiem sportu
✅członkostwo w największym klubie judo w regionie (19 na 21 medali Mistrzostw Polski dla klubu zdobyli uczniowie klasy sportowej, medale w Pucharach Europy, członkowie Kadry Polski i Kadry Wojewódzkiej)