Niesamowicie rozpoczęli sezon nasi Juniorzy Młodsi (2007 – 2009)😃

Do Piaseczna na Puchar Polski zjechało się ponad 500 zawodników z 120 klubów co sprawiło, że poziom był bardzo, bardzo wysoki🔝

🥇Julia Troka udowodniła po raz kolejny, że należy do ścisłej czołówki i wszystkie cztery walki wygrała zdecydowanie przez Ippon💯 Bezpośredni awans na Mistrzostwa Polski (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży)

🥈Dla Mileny Marek był to pierwszy start w nowej kategorii wiekowej, ale nasza Mistrzyni Polski Młodzików pokazała moc i że trzeba się z nią liczyć 💪cztery wygrane walki przed czasem i dopiero finałowa walka przegrana w dogrywce. Robi wrażenie😃 również awans na Mistrzostwa Polski

Nikoli Nowickiej trochę zabrakło doświadczenia i zajęła 5 miejsce tuż za podium i razem z pozostałymi naszymi Kadetami powalczy o awans na eliminacjach regionalnych🤞

Gratulacje🫶👏

Naszymi sponsorami są:

✅️Centrum Medyczne KERmed

✅️Stomatologia PERIO-DENS

✅️Kolbud – bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe

✅️bydgoszcz.pl

✅️Kujawsko-Pomorskie