1 turniej z cyklu Bydgoska Liga Judo już za nami✅

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, gdyż wystartowało w nim 52 zawodników naszego klubu z roczników 2011 – 2014🤩Podczas pierwszej odsłony, rywalizacja odbywała się w formie toru przeszkód oraz walk w parterze🏃🤸‍♂️🤼Imponujące było to jak dzieci wzajemnie się dopingowały i dawały z siebie wszystko żeby uzyskać jak najlepszy rezultat. Na duże brawa zasługują dziewczyny, które beż żadnych obaw rywalizowały ze swoimi kolegami i często wychodziły zwycięsko z pojedynku👏Naszym dzielnym Ninja pomagali zawodnicy ze starszych grup. Miła i przyjacielska atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas co można było zaobserwować podczas transmisji na żywo🎥📺

Wyniki 2011 – 2012:Tor przeszkód:

🥇Szymon Miszewski

🥈Wiktor Gruszczyński

🥉Ksawery Orlikowski

4. Piotr Przybysz

5. Tymoteusz Szafran

Walki:

🥇Ksawery Orlikowski

🥈Maksym Dmytriev

🥉Błażej Barański

🥉Julia Redyk

5. Katarzyna Gajownik

5.Olgierd Jastrząb

Wyniki 2013 – 2014:Tor przeszkód:

🥇Jerzy Górski

🥈Krzysztof Olszewski

🥉Piotr Burysz

4. Kalina Legawiec

5. Wojciech Lijewski

Walki:

🥇Wojciech Krzywański

🥈Piotr Burysz

🥉Jerzy Górski

🥉Wojciech Lijewski

5. Róża Serocka

5. Maja Lewicka

Dziękujemy za udział i do zobaczenia na drugim turnieju Bydgoskiej Ligi Judo👋

Velomania Rowery Fordońska – sklep i serwis rowerowy

UKS 10 Judo Bydgoszcz

Bydgoska Liga Judo – turniej 1/3