W sobotę 24 maja wystartowaliśmy na turnieju dla dzieci w Pruszczu🥋

Zawody organizowane przez Sekcja Judo Tora Pruszcz były przeznaczone dla zawodników z roczników 2009 – 2014. Mimo, że była to pierwsza edycja to zgromadziła na tatami ponad 300 dzieci z wielu klubów północnej Polski😁

Nasi dzielni, młodzi wojownicy zdobyli 1️⃣7️⃣ medali 🤗

🥇Blanka Legawiec🥇Dominika Urbańska🥇Piotr Burysz🥇Michał Lamkiewicz🥈Oskar Jurczyk🥈Szymon Miszewski🥈Ksawery Orlikowski🥉Katarzyna Gajownik 🥉Oliwia Brzezińska 🥉Adrian Nowacki🥉Jan Mistrzak 🥉Tymoteusz Szafran🥉Sabina Grzywacz🥉Wladyslaw Zomkowski🥉Maksym Dmytriev🥉Olgierd Jastrząb 🥉Róża Serocka

udział: Anna Hlazenko, Błażej Barański, Maksymilian Guziwelakis, Michalina Prochowska, Emil Ratajczak, Marcelina Grzywacz, Maksymilian Myrda, Marika Filarska, Natalia Ziąber, Franciszek Serocki

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy💪👏👏👏

Nasi partnerzy:

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

Małe Judo Bydgoszcz

bydgoszcz.pl

Kujawsko-Pomorskie

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Tentego