Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy na trwającym prawie 10 godzin🥴 turnieju w Szubinie💪

Dla Młodzików (2007 – 2008) były to Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego i tutaj 1️⃣1️⃣ naszych zawodników wywalczyło aż 8 medali👏🥇Julia Troka🥇Michalina Miszewska🥇Milena Marek (2009)🥈Patrycja Burzyńska (2009)🥈Oskar Jurczyk (2009)🥈David Raiev🥉Jakub Tomaszewski🥉Nikola Nowicka (2009)udział: Oliwier Bania, Ksenia Stemska, Wiktoria Le Khac

Z kolei dla dzieci z roczników 2009 – 2014 odbywał się jednocześnie Turniej o Puchar Burmistrza🏆Tutaj także z zdobyliśmy sporo miejsc medalowych. Na 2️⃣5️⃣ naszych zawodników, 1️⃣6️⃣ wróciło do domu z medalami😁🥇Kacper Majdoszka🥇Oskar Jurczyk🥇Ivan Saprykin🥈Amelia Welian🥈Szymon Miszewski🥉Zlata Bahinska🥉Leon Rudy🥉Róża Serocka🥉Wojciech Krzywański🥉Franciszek Serocki🥉Michał Lamkiewicz🥉Marika Filarska🥉Anna Hlazenko🥉Adrian Nowacki🥉Hanna Drozdowska🥉Oleksandr Sysorov🖐Maja Maciejewska🖐Wiktor Gruszczyński🖐Maksymilian Myrda🖐Gracjan Nowickiudział: Cezary Wójciak, Jonatan Rosenthal, Jan Mistrzak, Jakub Mrozik,

Wszystkim gratulujemy👏👏👏

Większość naszych zawodników to uczniowie klasy spprtowej o profilu Judo w Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

Nasi partnerzy:

Małe Judo Bydgoszcz

Tentego

bydgoszcz.pl

Kujawsko-Pomorskie