Mamy wielkie szczęście, że w obecnym zwariowanym roku, udało się zorganizować szóstą edycję Mini Judo Cup. Od samego początku czekało nas wiele zmian. Od ustalania co chwilę nowych terminów i dostosowywania się do panujących procedur, po dwukrotnie zmniejszany limit uczestników.Mimo to w turnieju wzięło udział 150 zawodników (komplet) z roczników 2007 – 2010 z 20 klubów z wielu miast Polski.

Jednocześnie były to również I Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Dzieci przez co poziom sportowy stał na bardzo wysokim poziomie.Dziękujemy wszystkim trenerom, którzy zdecydowali się przyjechać.Wielkie brawa należą się również wszystkim osobom i firmom, które wspomogły nasz turniej i dzięki którym każde dziecko wyjechało z medalem i dyplomem, a najlepsi również z nagrodami.

Mamy nadzieję, że VII Mini Judo Cup w 2021 odbędzie się już „po staremu” i już teraz bardzo serdecznie zapraszamy do Bydgoszczy 🙂