🔊Przyszedł czas na podsumowanie naszego turnieju VII Mini Judo Cup, który jest jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dzieci

W zawodach wystartowało 302 zawodników z 22 klubów (z roczników 2008 – 2013) z naszego województwa, ale także między innymi z Koszalina, Elbląga, Poznania, Warszawy🏢Bardzo nas cieszy, że wśród nich było aż 7️⃣1️⃣ dzieci na codzień trenujących w naszym klubie😁

Dzięki pomocy naszych starszych zawodników i rodziców turniej przebiegł bardzo sprawnie (na 5 polach walki) i bez żadnych problemów za co otrzymujemy wiele pochwał i pozytywnych opinii od trenerów innych klubów🤗 W tym miejscu chcielibyśmy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji, bardzo serdecznie podziękować👏👏👏

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych partnerów i sponsorów, dzięki którym uczestnicy mogli otrzymać specjalnie robione medale, nagrody, upominki i pamiątkowe dyplomy🤝🤝🤝

✅Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy – za użyczenie sali, w której odbyły się zawody

✅Małe Judo Bydgoszcz – za pomoc w organizacji turnieju

✅Czarny Rycerz – za mega pamiątkowe kubki turniejowe

✅Nice Group – za zakup plastronów imiennych dla naszych zawodników

✅Wikoss Sport – za wyjątkowe medale

✅Limezen – za ufundowanie voucherów do salonu kosmetycznego

✅JudoStat.PL – za możliwość prowadzenia zapisów

✅Judo Szubin – za porzyczenie materacy, dzięki temu mogło być 5 pól walki

✅IMS Sport – za paszporty zniżkowe na sprzęt sportowy

✅rodzice sponsorzy – za zakup nagród dla zawodników

Mamy nadzieję, że sprostaliśmy oczekiwaniom i uczestnikom naszego turnieju podobało się tak samo jak nam😁Do zobaczenia za rok na ósmej edycji Mini Judo Cup oraz Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego👋👋👋