🥋Podsumowaliśmy rok 2020🥋Bardzo nas cieszy, że mimo przeciwności, udało nam się w 2020 roku wystartować w kilku turniejach w Polsce i za granicą w tym Mistrzostwach i Pucharach Polski😀 Nasi zawodnicy odnosili szereg sukcesów co przełożyło się na powołania do Kadry Polski i Kadry Wojewódzkiej💪 Gratulujemy wszystkim, którzy systematycznie trenują i biorą udział w rywalizacji sportowej👏👏👏

Zawodnikami roku 2020 zostali:Julia Troka🏆Bartosz Tomaszewski🏆R

odzic Roku:Pani Agnieszka – mama Patrycji 😃

Wyróżnienia🏅Szymon Miszewski, Wiktor Gruszczyński, Jonatan Rogala, Franciszek Serocki, Ksawry Orlikowski, Marta Romantowska, Adrian Nowacki, Aleksander Sikorski, Amelia Nebak, Jakub Tomaszewski, Milena Marek, Patrycja Burzyńska, Oskar Jurczyk, Kacper Kosz, Jakub Duszka, Wiktoria Le Khac, Julia Rosińska, Mikolaj Apolinarski, Maksymilian Nowak, Michalina Miszewska, Antoni Kruszyński, Franciszek Talkowski, Patryk Winiecki, Nikola Nowicka, Ksenia Stemska